אני כותבת הרבה, הרוב נשאר במגירה, אבל לא מעט מתפרסם בבמות שונות. (כן גם בפייסבוק, ברור:) כותבת על פוליטיקה, אקטואליה, פמיניזם, עיצוב, יהדות, לייף סטייל, קולנוע, תרבות וכל מיני דברים שמעניינים אותי. במסגרת פעילותי הציבורית אני מתראיינת לכלי תקשורת שונים והכתבות מתפרסמות כאן בבלוג שלי. מוזמנים לקרוא, להגיב ולשתף. אם בא לכם להישאר מעודכנים כשיש פוסט חדש, תרגישו חופשי להירשם. 

לעקוב אחרי במקומות אחרים

כדי שלא יגידו לך קלאפטע, ממורמרת, עצבנית, עם פרצוף תענית. בחרתי להטיח כמה אמיתות בשפת הספוקן הוורד.

איך זכות ההצבעה הנטועה בתרבות יוון הפכה להיות מצווה יהודית

למרות שפרקטיקות ההפרדה החדשות נראות כמו אינטרס חרדי, הן פוגעות בראש ובראשונה בנו, החרדים. על גטאות תעסוקתיים והזדמנות לניצול, ומי מרוויח מכל זה?

לא בטוח שאפשר לקרוא להם שבאבניקים, אבל באופן מפתיע קומדיה קלילה כמו שבאבניקים מצליחה לגעת בסוגיות הנפיצות ביותר בחרדיות של ימינו וביחסיה פנימה והחוצה.

יש הרבה סיבות למה נשים חרדיות לא השתתפו בקמפיין מי טו ורי ורי מאצ׳, אף אחת מהן היא לא בגלל מה שכתוב במאמר ולא בגלל שהחברה בהפרדה גורמת עוזרת למניעת הטרדות ותקיפות מיניות. המאמר מקומם ומכעיס, בעיקר כשהתקשורת החרדית בכלל לא מדווחת על הקמפיין ולא מאפשרת את הבמה שהתקשורת החילונית נתנה למתלוננות. אם ישראל כהן פה - תדע לך שאם משהו יביא את המבול של מי טו החרדי, וזה יהיה מבול של מי שופכין אלו יהיו מאמרים כאלה.

האפליה הגזענית בחברה החרדית? האם יש לה הקשרים לגזענות הכללית בחברה הישראלית? או שמא היא תופעה מובחנת וייחודית שמבצעיה זקוקים לטיפול ולגינוי ייחודי?

יש דרך שמובילה לליבו של המיינסטרים והיא לא פשוטה, אלא אם כן מסתכלים סביב ומבינים את השיטה.

בעולם בו ההגדרה החברתית שלך כאישה נשענת על יכולתך להינשא לאיש ולהביא לעולם ילדים, איך נראים חייהן של רווקות חרדיות ששמן טרם הוטבע במודעות האירוסין? שהעדר כיסוי הראש הוא סימן זיהוי ותיוג, צוהר לסיפור שספר סופר.

כיצד חוות פעילות ציבור חרדיות את תוצאות העדרה המוחלט של נציגות נשית במפלגות החרדיות? איך משפיע המצב על תודעתן וזכויותיהן של נשות הקהילה? סיכום כינוס "נוכחות נפקדות".

Please reload

  • Facebook - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

November 22, 2017